מקלחת

יום אחד הייתי במקלחת, שמחתי שיום עבודה ארוך נגמר. זאת הייתה מקלחת רגילה לגמרי, מים חמים, סבון והרבה זמן. ילדים כבר ישנו, גם אשתי. החלטתי לעשות ביד, לא יודע מה קרה לי פתאום. התיישבתי על הרצפה והתחלתי לעשות ביד. כאשר הזין שלי כבר עמד, פתאום אשתי נכנסה לחדר אמבטיה. ניסיתי לכסות את עצמי עם הידיים, זה היה מאוד מביך. גבר מבוגר ועושה ביד. היא הזיזה את היד שלי ובלי להגיד מילה התיישבה על הזין שלי. היא כבר הייתה רטובה, זה אומר רק דבר אחד. היא הסתכלה עלי כבר כמה זמן.
היא רכבה עלי בקצב מהיר, היא סיבבה את הטוסיק שלה לכל הכיוונים, ככה שהזין שלי ביקר בכל חלקי הכוס שלה. הרמתי אותה וקמתי ביחד איתה, הצמדתי אותה אל הקיר והמשכתי לזיין. היא לקחה לסבון והתחילה לסבן את השדיים שלה. זה רק גרם לי להתחרמן יותר ויותר חזק. ברגע שהיא התחילה לגנוח, תפסתי את הפטמות שלה והתחלתי לסובב אותן. היא הפסיקה לסבן את עצמה והתחילה לסבן את הגב שלי. לרגע היה נדמה לי שהיא רוצה לעבור למיטה.
"אולי נמשיך במיטה?" – שאלתי אותה, אבל טעיתי לגמרי. היא ממש לא התכוונה לעבור לשם. 
"לא, על תעצור….לא עכשיו" – היא ענתה לי. הרגשתי את השרירים של הכוס שלה מתכווצים, ידעתי שעוד רגע והיא תקבל אורגמזה. לחשתי לה לאוזן שאני אוהב אותה ואז הרגשתי כל הגוף שלה רועד. היא גמרה חזק מאוד, השפריצה. גניחה ארוכה יצאה ממנה. המשכתי לזיין אותה ואחרי זמן קצר מאוד מיליתי אותה בזרע. היה לה קשה לעמוד על הרגליים, הרמתי אותה ולקחתי למיטה. בדרך היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי בזוגיות שלנו מילים כאלה היו נדירות וזה שימח אותי נורא.