כיסוי עיניים

זאת הייתה פגישה רגילה, כמו כל הפגישות שכבר היו. שכן שלו לחדר במעונות עזב והוא היה מוזג יין לכוסות בלי סוף וסיפר משהו בלי הפסקה. באותו הערב ההתרגשות שלו הייתה חזקה יותר מהרגיל. יותר מאוחר השכן שלו חזר והם ישבו ושתו כבר בשלישיה. היא כבר הרגישה את עצמה הרבה יותר שיכורה מהרגיל. הרגליים שלה היו כבדות, היא צחקה כמו מטומטמת וכבר לא באמת הבינה מה היא עושה שם. השכן שוב פעם עזב והחבר שלה התחיל לרמוז שהגיעה הזמן לעיקר ויש לו ראיון מעניין.

הוא קשר את העיניים שלה והיא נלחצה מהמתנה. הוא ליטף את הצוואר שלי, יורת ויותר למטה, עצר על השדיים שלה לשניה, הפטמות שלה כבר היו קשות ועמדו. הוא התחיל להפשיט אותה ולנשק את הגוף שלה. זה היה מאוד מחרמן, הראש שלה הסתובב, היא הייתה שיכור לא רק מיין אלה רק בגלל התשוקה. "ועכשיו ההפתעה" – הוא לכש לאוזן שלה. אז משהו מתוק וקשה נכנס לתוך הפה שלה.

"יש לך ראיונות מוזרים" – היא אמרה לו כאשר הרגישה בפה טעם של ממרח שוקולד על הזין של החבר שלה. היא פתחה את הפה יותר רחב והזין שלו נכנס יותר עמוק.

"היום יש לך לילה של טעימות" – הוא אמר בזמן שדוחף את הזין. אז טעם של דבש, אחרי זה טעם של יין, אחרי זה היא הרגישה טעם של ג'ם. היא כבר לא הייתה יכולה להבדיל בין טעמים רק המשיכה לענג את הזין שלו, אז הפה שלה התמלא בטעם של הזרע, היא בלעה הכל. הוא הרים אותה והעביר על המיטה. היא הרגישה נשיקות על הגוף שלה, זה הרגישו כאלו מאות ידיים מלטפים ומאות שפתיים נישקו את הגוף שלה. הנשיקות התחלפו בסקס מטורף. היא לא זכרה כמה זמן זה נמשך.

יום למחרת היא התעוררה במיטה זרה, היא הרגישה את כל הסימנים של הנגאובר כבד. הראש שלה כאב והיא הרגישה כאלו היא מחוברת לגוף זר. העצמות שלה כאבו, היא מצא כוח להתלבש ולצאת למסדרון. הוא היה מלא בחיים הרגילים של מסדרון במעונות. היא יצא והתחילה ללכת לכיוון החדר שלה, היא לא הבינה למה כולם שתקו והסתכלו רק עליה. ברגע שהיא נכנסה לחדר שלה היא קיבלה צעקה מחברה שלה:

"מה את עשית?" – היא אמרה לה.

"יש לי הנגאובר כבד, ניראה לי שתיתי יותר מידי אתמול עם אלכס" – היא נפלה על המיטה שלה

"רק עם אלכס?" – היא שאלה אותה

"כן, היה גם שכן שלו שעזב" – היא ניסתה להיזכר בערב שהיה אתמול

"טוב, תכף תרגישי הרבה יותר רע" – אמרה חברה שחיפשה משהו באינטרנט.

אז היא סיבבה את המסך שהיה עליו וידאו של בחורה עם עיניים קשורות. היא הייתה ערומה ומסביב היו הרבה בחורים. כל אחד היה מתקרב אליה ונותן לה את הזין שלו. היא מצצה לכולם עם הפה הנפוח שלה. כל אחד היה ממלא את הפה שלה בזרע. באותה הבחורה הגיבורה שלנו זיהתה את עצמה.