הדרך הקשה לעולם הדוגמנות

עוד בבית ספר סופיה ידע שהיא בחורה מאוד יפה. היא השתתפה בכל מיני תחרויות ובמקביל גם למדה בבית ספר לדוגמניות. היופי שלה רק גדל משנה לשנה. כל הזמן הזה היא עבדה גם כדוגמנית אינטימית באתר מצלמות סקס.

כאשר היא סיימה את הבית ספר לא הייתה לה שאלה מי היא רוצה להיות. היא חלמה להיות ודוגמנית, היא רצתה להופיע בתערוכות אופנה יוקרתיות ועל עמודים של מגזיני אופה ידועים. היא בחרה סוכנות דוגמנות מובילה והם הזמינו את סופיה לאודישן. לסוכנות הייתה רשימה של סטודנטים מוצלחים בשנים שהסוכנות הייתה פעילה, הישג האחרון שלהם היה תואר של מלכת יופי של ארה"ב לסטודנטית לשעבר שלהם. פרסום מוצלח ביותר, לכן סופיה הייתה בטוחה שהיא תקבל קישורים ממש טובים יעזרו לה להגיע לגבהים.

לסוכנות הבחורה הגיעה עם שמלה שחורה קצרה, היא חשבה שזה יעזור לה להדגיש את הגוף היפה שלה. בוועדת קבלה ישבו שלוש גביר, זה הפתיעה אותה שאין נשים בכלל וזה גרם לה להרגיש לא נוח. די בכניסה נתנו לה להבין שבלי מפגשים אינטימיים לדוגמניות מתחילות אין מה לעשות בתחום הקשוח הזה. סקס עם דוגמנית חדשה בזמן אודישן זה דבר רגיל. הם ביקשו מסופיה להתפשט כדי לראות את הגוף שלה בצורה הטובה ביותר. היא הורידה את השמלה וניסתה להתכסות עם הידיים.

"סופיה, באת לכאן כדי להתבייש או שנעבור סוף סוף מטרה האמיתית?" -אמר אחד הגברים.

"אני מצטערת, תנו לי שניה להתרכז" -ענתה סופיה עם כל רועד.

הם הציעו לה להתקרב לבמה ואנשי הוועדה סוף סוף קיבלו הזדמנות להנות מהגוף המקסים של בחורה ערומה וצעירה.

"סופיה, אנחנו רואים שיש לך פוטנציאל ואנחנו ניקח אותך בתנאי אחד"

"מה אני צריכה לעשות?" -היא שאלה.

"הכל פשוט, עכשיו אנחנו נעשה סקס, את בחורה חכמה, תצליחי לענג את שלושתנו?"

"כן, אני יעשה הכל כדי להגשים את החלום שלי"

אז הגברים החרמנים נעמדו סביבה והתחילו לזיין את הכוס הממש צעיר של הבחורה שעוד אתמול הייתה תלמידת בית הספר. בחורה צעירה עם מראה של דוגמנית שכבה על השולחן ונתנה לנציגי וועדה את החור שלה לניצול. למרות שהיא גבר מזמן לא בתולה היא ממש לא נהנתה מזה. הגברים הגעילו אותה, אבל זה לא הפריעה להם לענג את עצמם. זה נמשך בערך 3 שעות. סופיה הצליחה לשרוד את האודישן הזה.

כמובן שכל זה נגמר בשלוש חתימות כל כך חשובות על קבלה שלה לסוכנות. כאשר הם התענגו מספיק מהסקס הם שחררו אותה והיא הייתה שמחה שהצליחה להתגבר על המבחן הזה. הכי קשה היה להתגבר על המחסום הנפשי שלה, סקס עצמו זה לא היה כל כך נוראה. מה שעזר לה זה עבודה שלה מול מצלמות סקס. כמובן שבקריירה שלה זה לא יהיה הפעם היחידה שהיא תצטרך לתת שירותי ליווי כדי להתקדם בתחום הדוגמנות.