שלישיה


יום אחד בתחילת הקיץ, כאשר הורמונים נמצאים כמעט ללא שליטה אני ואשתי נכנסו לחבר ותיק שלנו. במקרה אשתו הייתה בנסיעה עסקית לכמה ימים. כמובן שלא יכולנו לתת לערב הזה להתבזבז סתם, לכן קנינו בירה ואוכל בחנות הקרובה.

באותו זמן אני ואשתי היינו נשואים כבר 5 שנים וכדי לגוון את החיי הסקס שלנו מצאנו לעצמינו את חילופי זוגות. לא עשינו את זה בתדירות גבוהה, אבל כל פעם זאת הייתה חוויה מדהימה ובלתי נשכחת. לא החבאנו את זה מהחברים שלנו כי לא ראינו סיבה למה שנשמור את זה בסוד.

אחרי מספר שעות של דיבורים ושתייה , מישהו הציע משחק קלפים ארוטי. כולנו הסכמנו והתחלנו את המשחק. הוא היה פשות מאוד. כל אחד הוציא קלף למי שהיה הגבוהה ביותר היה ממציא משעלה ולמי שהיה הקטן ביותר חייב לעשות אותה. בהתחלה זה היה די רגוע ועדין ,בעיקר כל הבקשות היו על להוריד בגד כזה או אחר. אבל ברגע שנשארנו בלי בגדים הבקשות הפכו להיות הרבה יותר ארוטיים ומחרמנים. החל מעיסוי ארוטי ועד לסקס אורלי. די מהר התחרמננו בצורה מוגזמת ביותר ודי שכחנו את הקלפים והמשכנו את המשחק בלי, פשוט בתורות.

ליקקנו לאשתי ביחד, היא מצצה לשנינו, חבר שלנו ביקש ממנה להלביש קונדום על הזין שלו בלי ידיים, מה שהיא עשתה בכיף. גם את התנוחות בחרנו לפי תורות. מצאנו את עצמינו בסוף כאשר היא רכבה עליו עם הגב ומצצה לי את הזין במקביל. כמובן שזה לא היה יכול להימשך לנצח והחבר שלנו הגיעה לקצה שלו ראשון. ביחד איתו גם אשתי הגיעה לאורגזמה שלה. עצרנו, שתינו עוד בירה, נחנו והמשכנו את האורגיה שלנו. העמדתי את אשתי על ארבעה ונכנסתי לתוכה מאחורה, כמובן שהפעם החבר שלנו ניצל את הפה שלה. הפעם מי שגמר ראשון זאת היא, אנחנו לא גרמנו לה לחכות יותר מידי זמן ומילאנו אותה משתי הכיוונים.

זה היה הסוף של מפגש האינטימי הזה, כולנו היינו שיכורים ועייפים מידי כדי להמשיך, אז פשות התארגננו לישון.