למה נעלם חשק מיני מהיחסים שלכם


יש הרבה דברים שהורגים את היחסים שלנו, לרוב זה גם דברים הכי שגרתיים. הדבר הראשון שסובל בדרך כלל זה חיי הסקס. בסופו של דבר זה מוביל לקריסה מלאה של היחסים ובשלב זה כבר מאוחר לתקן משהו ולנסות להחזיר את החשק מיני לחיים. כדי שזה לא יקרה חשוב להכיר את הדברים ולטפל בבעיה מידית.

1. יותר מאוד עבודה.
אולי אתה הבוס הגדול בעבודה או עובד מצוין שנותנים כדוגמה לאחרים,אבל תעצור לרגע,מה עם זה בא על חשבון היחסים שלך? כמה פעמים נשארת שעות נוספות או הבאת עבודה לבית? הסטטיסטיקה לא משקרת ,הרבה זוגות נפרדו בגלל שאחד מבני זוג שם את העבודה מעל היחסים. בנוסף הרבה פעמיים העבודה כל כך מעייפת שזה הורג את כל הרצון לסקס,בסופו של דבר כאשר עייפות נכנסת לשגרה ,סקס עוזב את החיים.

2. שמירה על היגיינה
רק גוף מטופח יכול לגרות, לא אני לא מדבר על שעות כל יום בחדר כושר ודיאטה מיוחדת כל החיים. אני מדבר על היגיינה בסיסית. ריח רע מהפה יכול לגרום לדייט ראשון להסתיים אחרי כמה דקות ותאמינו אין שום הבדל כשאתם כבר ביחסים. אף אחד לא רוצה להתנשק עם מישהו שיש לא ריח רע מהפה. אותו דבר גם עם ריחות אחרים כמו זיעה או ריח של רגליים. תשמרו על היגיינה בסיסית כדי שלא לעצור באמצע המפגש האינטימי.

3."אני אולך לבירה עם חברים"

יש לגברים הרגל רע ללכת עם חברים לשתות בירה. בדרך כלל לא מדובר באהבה של הגבר לבירה,אלה על אי יכולת לסרב לחברים. כשאתם מעדיפים בירה עם חברים על הבת זוג שלכם על תהיו מופתעים שהחשק מיני שלה נעלם. גם זה לא הכי כיף לעשות סקס עם מישהו שיכור. בנוסף ההורמונים שקיימים בתוך בירה מורידים חשק מיני וגבר אחרי בירה כבר לא רוצה סקס. אנחנו לא אומרים שצריך להוציא לגמרי את החברים בירה מהחיים, אבל תדאגו שזה לא יהיה על חשבון היחסים שלכם. להגיד לא לחברים לפעמים לא יהרוס את החברות שלכם.

4.סדרות טלוויזיה

כולנו יודעים שנשים אוהבות סדרות טלוויזיה. כמות הסדרות המכוונות לציבור הנשים הוא ענק וזה יכול להרוג שעות על גבי שעות ביום. זה לא יגרום לבעיה עם תארו פרק אחד ביום, הבעיה מתחילה כאשר זה נהיה מוגזם. במידה שבדיוק בזמן הפרק הנוסף הבן זוג שלכם עושה תנועות כלפיכם ומרמז על אינטימיות זה לא מצב טוב לסרב,המיוחד לא כשאת בעצמך רוצה את זה. היום לרובינו יש ממירים מקליטים ואינטרנט, זה לא חובה לראות את הפרק כאן ועכשיו. סירוב במצב כזה יכול להעליב את הבן זוג וזה יגרום לירידה של חשק מיני ביחסים.

יש עוד הרבה סיבות שיכולות לגרום לבעיות ביחסים ,אנחנו לא נוכל לפרט את כולם פה. כל מה שרצינו זה לתת דוגמה לדברים שגרתיים שלא שמים עליהם לב.